Girgensona Bufalo «Sabres» trešajā NHL spēlē pēc kārtas zaudē ar vienu vārtu deficītu

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien mājās jau trešajā spēlē pēc kārtas zaudēja ar vienu vārtu deficītu un cieta sakāvi 1:2 pret Filadelfijas "Flyers" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija. Girgensons ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons spēlēja 18 minūtes (17:54), divreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem guva Ņikita Zadorovs otrajā trešdaļā, kad panāca neizšķirtu 1:1. Savukārt "Flyers" uzvaru septiņas minūtes pirms cīņas beigām nodrošināja Mihaela Rafla precīzais metiens.

Pirmo spēli kopš pārcelšanās uz Bufalo no Vinipegas "Jets" aizvadīja aizsargs Zaks Bogosjans, kurš laukumā bija gandrīz 25 minūtes (24:48) un izcēlās ar 11 spēka paņēmieniem. "Sabres" galvenais treneris Teds Nolans pauda cerību, ka Bogosjans kļūs par piemēru citiem un komandas spēle uzlabosies.

Mājās aizvadītajā piecu spēļu sērijā "Sabres" izcīnīja tikai vienu uzvaru. Bufalo klubs ar 56 spēlēs gūtiem 35 punktiem arvien ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē, kā arī ir pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien Ņūdžersijā pret "Devils".

Ar 56 spēlēs šosezon gūtiem 14 vārtiem un 12 rezultatīvām piespēlēm Girgensons ir "Sabres" labākais vārtu guvējs un komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs.