Girgensona Bufalo «Sabres» spēles galotnē izcīna uzvaru Karolīnā

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izbraukumā otrdien izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 3:2 pieveica Karolīnas "Hurricanes", liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs ar rezultativitāti gan neizcēlās.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:25) un viņa rēķinā bija viens metiens pa vārtiem, kā arī viens spēka paņēmiens, taču lietderības rādītājs uzbrucējam bija negatīvs (-1). Šosezon 63 spēlēs Girgensons ir guvis piecus vārtus un izdarījis 10 rezultatīvas piespēles.

Rezultatīvākais spēlē bija trešais periods, kura sākumā rezultāts bija neizšķirts 1:1. Joakims Nordstrēms turpinājumā vadībā izvirzīja laukuma saimniekus, turpretim "Sabres" izlīdzinājumu panāca Evanders Keins, bet minūti vēlāk uzvaras vārtus guva Johans Larsons. Atlikušajās trijās minūtēs mājinieki no zaudējuma neizglābās.

Keins pēc uzvaras atzina, ka komandai sezonas otrā puse izdevās veiksmīgāka. Lai gan izredžu uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs nav, "Sabres" hokejisti vēlas astoņas atlikušās spēles aizvadīt labi, lai nākamo sezonu sagaidītu labākā noskaņojumā.

Ar 74 spēlēs iekrātiem 70 punktiem "Sabres" ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret vienu no vājākajām Rietumu konferences komandām Vinipegas "Jets".