Girgensona Bufalo «Sabres» sešu vārtu trešdaļā pārtrauc zaudējumu sēriju

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien savā laukumā ar 4:2 uzveica Filadelfijas "Flyers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā visi vārti tika gūti pēdējā trešdaļā, liecina NHL informācija. Zemgus arī šoreiz pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:04), divas reizes meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Divus pēdējos vārtus uzvarētājiem ar metieniem tukšos vārtos guva Džeks Aikels. Rezultātu trešā perioda 4.minūtē atklāja "Sabres" spēlētājs Raiens O'Reilijs, un Evanders Keins trešdaļas vidū pārsvaru divkāršoja. "Flyers" divreiz spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, līdz laukuma saimnieku uzvaru ar trāpījumu priekšpēdējā sekundē nostiprināja Aikels.

Ar 35 spēlēs gūtiem 25 punktiem "Sabres" ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, piecus punktus atpaliekot no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators", kas aizvadījuši divas spēles mazāk. Jau sestdien "Sabres" spēlēs Karolīnā pret "Hurricanes".

Girgensons šosezon 30 spēlēs ir iemetis vienus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.