Girgensona Bufalo «Sabres» piedzīvo smagu sakāvi pret Dalasas «Stars»

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien ielaida septiņus vārtus un mājas spēlē ar 1:7 piekāpās Dalasas "Stars" Nacionālajā hokeja līgā, liecina (NHL) informācija.

Girgensons rezultativitātes punktus neguva, spēlēja 14 minūtes (13:58), četras reizes meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -2.

Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem otrajā trešdaļā guva Sems Reinharts, samazinot rezultāta starpību līdz 1:3. "Stars" divus vārtus guva zviedru uzbrucējs Matiass Janmarks.

Ar 46 spēlēs iekrātu 31 punktu "Sabres" arvien netiek augstāk par pēdējo vietu Austrumu konferencē. Trīs izbraukuma spēļu sēriju Kanādā "Sabres" hokejisti sāks pirmdien Kalgari pret "Flames".

Girgensons šosezon 41 spēlē ir iemetis trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.