Girgensona Bufalo «Sabres» pārtrauc trīs zaudējumu sēriju

Trīs zaudējumu sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otrdien pārtrauca uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas janvārī pēdējā spēlē viesos ar 3:2 pieveica Otavas "Senators", liecina NHL informācija. Par spēles pirmo zvaigzni atzītais Džeks Eihels uzvarētājiem guva divus vārtus.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (16:41), vienreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

Eihels otrajā trešdaļā panāca neizšķirtu 2:2, bet trešā perioda sākumā guva uzvaras vārtus. Robins Lēners "Sabres" vārtos atvairīja 34 metienus, kā arī spēlē pret klubu, kas viņu izvēlējās 2009.gada draftā, rezultatīvi piespēlēja Eihelam viņa pirmo vārtu guvumā.

"Senators" treneris Deivs Kamerons pēc neveiksmes vainoja komandas nepietiekamo noskaņojumu.

Ar 59 spēlēs gūtiem 44 punktiem "Sabres" pakāpās uz 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferences turnīra tabulā. Nākamo Bufalo klubs aizvadīs 3.februārī viesos pret Monreālas "Canadiens".