Girgensona Bufalo «Sabres» pārtrauc NHL sešu zaudējumu sēriju

Sešu zaudējumu sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piektdien pārtrauca Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas mājās ar 4:1 pieveica Karolīnas "Hurricanes", liecina organizatoru informācija. Latvijas uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem netika.

Pēc savainojuma atlabušais Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:04) un vienreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. Girgensons šosezon 19 spēlēs ir guvis tikai vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

"Sabres" hokejisti izšķirošu pārsvaru ieguva otrajā trešdaļā, kurā Viktors Rasks viesiem vispirms panāca neizšķirtu 1:1, taču Džeks Eihels un Braients Džonta līdz pēdējam pārtraukumam nodrošināja Bufalo komandai divu vārtu pārsvaru. Mājinieku uzvaru pēdējā periodā nostiprināja Deivids Legvands.

Bufalo klubs ar 23 spēlēs gūtām deviņām uzvarām un 20 punktiem ieņem 13.vietu Austrumu konferencē, kur 20 punktu ir arī "Hurricanes", kas 16 komandu konkurencē ierindojas vienu pozīciju zemāk.

Nākamo spēli Bufalo “Sabres” aizvadīs jau sestdien viesos pret Nešvilas "Predators".