Girgensona Bufalo «Sabres» pārtrauc četru zaudējumu sēriju

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien viesos ar 4:3 uzveica Detroitas "Red Wings" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un pārtrauca četru zaudējumu sēriju, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Evanders Keins, savukārt "Sabres" galvenais treneris Dens Bailsma tika pie karjerā 300. uzvaras.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:14), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. Šosezon 34 spēlēs Girgensons ir guvis trīs vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

Tomasa Vaneka precīzais metiens ļāva Detroitas komandai trešā perioda 7.minūtē vairākumā panākt neizšķirtu 3:3, taču jau pāris minūtes vēlāk Keins guva "Sabres" uzvaras vārtus.

Ar 34 spēlēs iekrātiem 34 punktiem Bufalo klubs Austrumu konferencē ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" ceturtdien aizvadīs mājās pret Bostonas "Bruins", ar ko tiksies arī gada pēdējā dienā izbraukumā.