Girgensona Bufalo «Sabres» paliek sausā NHL spēlē un zaudē

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās neguva nevienus vārtus un ar 0:2 piekāpās Ņūdžersijas "Devils" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 14 minūtes, divreiz meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Devils" rezultātu atklāja, tuvojoties otrās trešdaļas beigām, kad precīzs bija Lī Stempņaks, bet trešajā periodā Jirži Tlustijs panāca viesiem divu vārtu pārsvaru. Korijs Šneiders Ņūdžersijas kluba vārtos atvairīja visus 25 metienus.

Pirmo reizi "Sabres" sastāvā laukumā devās brāļi O'Reiliji. Debitēja Kels O'Reilijs, pievienojoties jau iepriekš Bufalo klubā spēlējušajam Raienam O'Reilijam.

Savukārt Vankūveras "Canucks" trešdien nepieteica uzbrucēju Ronaldu Ķēniņu spēlei, kurā ar 2:6 izbraukumā piekāpās Minesotas "Wild".

"Sabres" nākamo spēli aizvadīs ceturtdien mājās pret Anaheimas "Ducks", kad "Canucks" spēlēs Filadelfijā pret "Flyers". Austrumu konferences turnīra tabulā "Sabres" ir 14.vietā ar 32 spēlēs gūtiem 29 punktiem. "Lightning" ir 9. pozīcijā ar 35 punktiem.