Girgensona Bufalo «Sabres» pagarinājumā zaudē ceturtajā spēlē pēc kārtas

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Toronto "Maple Leafs" un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas hokejists ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:27), pa vārtiem nemeta, bet veica trīs spēka paņēmienus, spēli noslēdzot ar dalītu sliktāko lietderības rādītāju -2.

Divus vārtus Bufalo komandā guva Džeks Aikels, savukārt uzvarētājiem tikpat rezultatīvs bija Ostons Metjūzs, kurš turklāt veica arī vienu rezultatīvu piespēli. Aikels pēdējās trešdaļas 13.minūtē pirmoreiz spēlē izvirzīja "Sabres" vadībā (3:2), tomēr Patriks Marlo nepilnas divas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja, bet Metjūzs 2,7 sekundes pirms pagarinājuma beigām guva viesiem uzvaras vārtus.

Bufalo klubs pēc 10 uzvaru sērijas zaudēja arī iepriekšējās trijās spēlēs. "Sabres" ar 29 spēlēs gūtiem 38 punktiem ieņem 3.vietu Austrumu konferencē.

Girgensons sezonā 27 spēlēs ir guvis divus vārtus un izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Mājas spēļu sērijas turpinājumā "Sabres" sestdien tiksies ar Filadelfijas "Flyers".