Girgensona Bufalo «Sabres» pagarinājumā uzvar NHL konferences pastarīšu duelī

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien mājās ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Ņujorkas "Islanders" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas hokejists divu Austrumu konferences vājāko komandu duelī rezultativitātes punktus neguva.

Girgensons spēlēja 10 minūtes (10:21), četras reizes meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Uzvaras vārtus pagarinājuma pirmajā minūtē guva Bufalo kluba aizsargs Rasmuss Ristolainens. "Sabres" cīņas gaitā divreiz atspēlēja vienu vārtu deficītu, tostarp trešā perioda 4.minūtē, kad Mets Molsons panāca 2:2.

Girgensons šosezon 29 spēlēs ir guvis divus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

Ar 29 spēlēs iekrātiem 30 punktiem Bufalo klubs Austrumu konferencē pakāpās uz 12.vietu 16 komandu konkurencē. Nākamās divas spēles "Sabres" aizvadīs izbraukumā un jau sestdien mērosies spēkiem ar Karolīnas "Hurricanes".