Girgensona Bufalo «Sabres» pagarina zaudējumu sēriju līdz piecām neveiksmēm

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien ar 3:5 mājās zaudēja Karolīnas "Hurricanes" un cieta neveiksmi piektajā spēlē pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs palika bez rezultativitātes punktiem.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:20), divreiz meta pa vārtiem, spēka paņēmienus neveica, bet viņa lietderības rādītājs sesto spēli pēc kārtas bija negatīvs -1. Girgensons arī saņēma četras soda minūtes par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju.

Bufalo klubs trīsreiz izvirzījās vadībā, un Tailers Eniss pēdējās trešdaļas sākumā panāca 3:2. Taču Aleksandrs Sjomins ar saviem otrajiem vārtiem spēlē rezultātu vēlreiz izlīdzināja, bet Andrejs Sekera cīņā pret savu bijušo komandu līdz perioda vidum vienu vārtu pārsvaru jau nodrošināja "Hurricanes". Jirži Tlustijs sekundi pirms spēles beigām iemeta ripu tukšos laukuma saimnieku vārtos.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans pēc spēles ar komandas veikumu nebija apmierināts un teica, ka ikviens Bufalo kluba spēlētājs spēli varēja aizvadīt labāk.

Debijas sezonā NHL Girgensons 48 spēlēs ir iemetis četrus vārtus un veicis 10 rezultatīvu piespēļu. Vārtu gūšanā Girgensons ir palicis tukšā kopš 21.decembra, un janvārī nav arī rezultatīvi piespēlējis.

"Sabres" ar 49 spēlēs gūtiem 33 punktiem un 13 uzvarām arvien atpaliek no konkurentiem, ieņemot pēdējo vietu Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs sestdien izbraukumā pret Kolumbusas "Blue Jackets".