Girgensona Bufalo «Sabres» pagarina uzvaru sēriju līdz astoņiem panākumiem

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien mājās ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Monreālas "Canadiens" un guva jau astoto uzvaru pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas hokejists rezultativitātes punktus gan neguva.

Girgensons spēlēja 10 minūtes (10:25), pa vārtiem nemeta un veica vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Uzvaras vārtus pagarinājumā guva Džefs Skiners, kam tas bija otrais precīzais metiens mačā. Divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām viņš izglāba mājiniekus no zaudējuma. Vārtus mājiniekiem guva arī Keisijs Mitelštads, kurš pirmās trešdaļas vidū atklāja rezultātu.

Bufalo klubs aizvada veiksmīgāko sezonu kopš 2006./2007.gada, kad guva 10 uzvaras pēc kārtas.

Girgensons sezonā 22 spēlēs ir guvis vienus vārtus un izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Jau sestdien "Sabres" spēlēs Detroitā pret "Red Wings".