Girgensona Bufalo «Sabres» otro spēli pēc kārtas negūst vārtus un zaudē Bostonas klubam

Pašlaik vienīgā Latvijas spēlētāja Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien mājās otrajā spēlē pēc kārtas neguva vārtus un ar 0:4 zaudēja Bostonas "Bruins", liecina rīkotāju informācija.

Girgensons spēlēja 19 minūtes (19:22), četras reizes meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Bostonas klubs pirmajās divās trešdaļās guva pa diviem vārtiem, savukārt nepārspēts "Bruins" vārtos palika Niklass Svedbergs, kurš atvairīja visus 32 metienus un pirmo reizi NHL karjerā neielaida nevienus vārtus. Divās spēlēs pēc kārtas "Sabres" bez vārtu guvuma palika pirmoreiz kopš 2003.gada oktobra. Savukārt mājās divās spēlēs pēc kārtas "Sabres" nespēja gūt nevienus vārtus otro reizi kluba vēsturē un pirmoreiz kopš 1972.gada.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans atzina, ka komandai nav augsts uzticības līmenis saviem spēkiem, un pēc nonākšanas zaudētājos pirmajā trešdaļā ar divu vārtu deficītu vairs nebija viegli atspēlēties.

Sešās spēlēs tikai divus punktus guvušais Bufalo klubs ar nākamo cīņu trešdien viesos pret Anaheimas "Ducks" sāks četru izbraukuma spēļu sēriju. Austrumu konferences turnīra tabulā Bufalo klubs nostabilizējās pēdējā -16- .vietā.