Girgensona Bufalo «Sabres» otro maču pēc kārtas zaudē pēc pamatlaika

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” piektdien otrajā spēlē pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pamatlaiku noslēdza neizšķirti, taču mača turpinājumā cieta neveiksmi, liecina NHL informācija. "Sabres" šoreiz pagarinājumā ar 1:2 mājās piekāpās Ņūdžersijas "Devils".

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:26), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Bufalo komandu pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Mets Molsons, pēdējā periodā francūzis Joans Auvitu ar NHL karjerā pirmo vārtu guvumu panāca izlīdzinājumu, bet pagarinājuma pirmajā minūtē aizsargs Endijs Grīns realizēja NHL karjerā pirmo soda metienu.

Grīnu iepriekš izrāvienā uz vārtiem nogāza Evanders Keins. Grīns nekad NHL nebija piedalījies pēcspēles metienos, turklāt "Devils" aizsargi soda metienu nebija izpildījuši kopš 1998.gada, kad tas tika uzticēts Skotam Nīdermaijeram.

Abas komandas sestdien tiksies jau Ņūdžersijā.

Ar 14 spēlēs gūtiem 14 punktiem Bufalo klubs ieņem 12.vietu NHL Austrumu konferencē.