Girgensona Bufalo «Sabres» Nīderreitera atgriešanās spēlē kapitulē Minesotā

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien izbraukumā Minesotā ar 2:6 zaudēja vietējam "Wild", kam ar trīs vārtu guvumu izcēlās šveicietis Nino Nīderreiters, kurš laukumā atgriezās pēc potītes traumas sadziedēšanas, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons rezultativitātes punktus neguva, spēlēja 14 minūtes (13:57), vienreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Pirmajās divās trešdaļās "Wild" panāca 6:0 pārsvaru, un atlikušajā laikā Sems Reinharts un Evanders Keins tikai padarīja Bufalo klubam zaudējuma rezultātu pieklājīgāku.

"Sabres" treneris Fils Hauslijs sacīja, ka viņa vadītā komanda nespēlēja pietiekami aktīvi un deva pretiniekiem iespējas, ko "Wild" hokejisti nekavējās izmantot. Pēdējās 12 no 17 spēlēm "Sabres" ir spējuši gūt ne vairāk kā divus vārtus.

Ar 40 spēlēs gūtiem 29 punktiem "Sabres" ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, četrus punktus atpaliekot no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators", kam ir divas spēles rezervē. Nākamo spēli izbraukumā "Sabres" aizvadīs jau piektdien Vinipegā pret "Jets".

Girgensons šosezon 35 spēlēs ir iemetis trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.