Girgensona Bufalo «Sabres» NHL sezonu sāk ar zaudējumu pēcspēles metienos

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien mājās ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Monreālas "Canadiens" vienībai abām komandām pirmajā spēlē Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, liecina NHL informācija. Piekto gadu pēc kārtas Bufalo klubs cieta neveiksmi sezonā pirmajā spēlē.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:24), sešas reizes meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Pirmajās divās trešdaļās "Sabres" vadībā divreiz izvirzīja par mača pirmo zvaigzni atzītais Džeisons Pominvils, bet viesiem Makss Pakjoretijs un Filips Dano allaž panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles metienos "Canadiens" uzvaru nodrošināja Žonatans Druēns.

Kerijs Praiss "Canadiens" vārtos atvairīja 43 metienus, palīdzot komandai ceturto sezonu pēc kārtas sākt ar uzvaru.

Galvenā trenera Fila Hauslija vadītais Bufalo klubs sezonu turpinās sestdien viesos pret Ņujorkas "Islanders".

Girgensons šovasar uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar Bufalo klubu un sezonas sākumā ir vienīgais Latvijas hokejists kādas NHL komandas sastāvā.