Girgensona Bufalo «Sabres» nenotur trīs vārtu pārsvaru un zaudē 11. reizi pēc kārtas

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien viesos iekrāja trīs vārtu pārsvaru, tomēr turpinājumā ar 4:6 piekāpās Detroitas "Red Wings" un zaudēja jau 11. spēlē pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija.

Girgensons spēlēja 21 minūti (21:07), pa vārtiem nemeta, bet veica divus spēka paņēmienus. Viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -2.

Drjū Staforda, Tailera Enisa un Krisa Stjuarta gūtie vārti jau spēles 14. minūtē nodrošināja "Sabres" vadību ar 3:0, taču laukuma saimnieki otrajā trešdaļā rezultātu līdzsvaroja, bet pēdējā periodā jau izvirzījās vadībā ar 5:3. Vienus vārtus "Sabres" atguva Eniss, toties Detroitas komandā rezultatīvi atbildēja Henriks Zeterbergs, kurš iemeta visus trīs "Red Wings" vārtus pēdējā periodā un tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Eniss atzina, "Sabres" aizvadīja, iespējams, labāko pirmo trešdaļu, taču pēc tam sapelnīja noraidījumus, bet pretinieki otro trešdaļu sāka ļoti mobilizējušies.

Šosezon 47 spēlēs 21 gadu vecais Girgensons ir guvis 13 vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles, kļūstot par "Sabres" labāko vārtu guvēju un dala otro vietu komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Girgensons kā līdzjutēju balsojuma uzvarētājs piedalīsies NHL Zvaigžņu spēlē, kas notiks svētdien Kolumbusā.

Bufalo klubs ar 47 spēlēs gūtu 31 punktu ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē, kā arī ir pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien, 27.janvārī, Kalgari pret "Flames".