Girgensona Bufalo «Sabres» nenotur pārsvaru un zaudē Detroitā

Ceturto zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otrdien piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas viesos ar 3:6 piekāpās Detroitas "Red Wings", lai gan cīņas gaitā viesiem bija divu vārtu pārsvars, liecina rīkotāju informācija.

Girgensons ar rezultativitāti neizcēlās, laukumā bija 20 minūtes (19:31), divreiz meta pa vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Red Wings" pirmos vārtus guva, kad Girgensons bija noraidīts, un pirmajā trešdaļā panāca neizšķirtu 1:1. Kriss Stjuarts un Andrē Benuā līdz otrā perioda vidum nodrošināja "Sabres" 3:1 pārsvaru, ko Bufalo klubs gan nenoturēja. "Sabres" minimāls pārsvars bija vēl pēdējās trešdaļas sākumā, taču laukuma saimnieki turpināja ar četriem bezatbildes vārtiem, turklāt pēdējās trīs ripas iemeta, spēlējot skaitliskā vairākumā.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Tomāšs Tatars, turklāt "Red Wings" iepriekš sešus vārtu guvumu iekrāšanai bija vajadzīgas sešas spēles.

Šosezon 35 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis deviņus vārtus un veicis deviņas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Girgensons arvien ir līderis līdzjutēju balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu, kur viņš savācis gandrīz 1,3 miljonus balsu. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 35 spēlēs gūtiem 29 punktiem ieņem 15. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā saglabāja 27.pozīciju 30 komandu konkurencē. Iespēja pārtraukt četru zaudējumu sēriju "Sabres" būs nākamajā spēlē sestdien mājās pret Ņujorkas "Islanders".