Girgensona Bufalo «Sabres» Lasvegasā zaudē Stenlija kausa finālistiem

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien viesos ar 1:4 zaudēja pērnās sezonas Stenlija kausa finālistiem Vegasas "Golden Knights" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:24), vienreiz meta pa vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

"Golden Knigts" rezultātu atklāja minūti pirms pirmā pārtraukuma, kad precīzs bija Džonatans Maršeso. Pāris minūtes pēc pārtraukuma Kodijs Īkins pārsvaru divkāršoja, bet trešā perioda vidū Viljams Karlsons panāca 3:0. "Sabres" prestiža vārtus mača pēdējā minūtē, Bufalo komandai spēlējot bez vārtsarga, guva Vladimirs Sobotka. 13 sekundes pirms beigu svilpes Maršeso vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Jaunajā sezonā Girgensons ir izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Izbraukuma spēļu sēriju "Sabres" turpinās ceturtdien pret Sanhosē "Sharks". Sezonā aizvadītajās sešās spēlēs Bufalo klubam ir pa trim uzvarām un zaudējumiem.