Girgensona Bufalo «Sabres» izglābjas un pagarinājumā pieveic Edmontonas klubu

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” otrdien mājās izglābās no zaudējuma pamatlaikā un pagarinājumā ar 4:3 uzveica Edmontonas "Oilers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva.

Girgensons spēlēja deviņas minūtes (9:08), pa vārtiem nemeta, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Pagarinājuma pirmajā minūtē "Sabres" uzvaras vārtus guva Somijas aizsargs Rasmuss Ristolainens, kam tas bija sezonā pirmais trāpīgais metiens. No zaudējuma pamatlaikā Bufalo komandu izglāba Evanders Keins, kurš komandas trešos vārtus iemeta 29 sekundes pirms pamatlaika beigām. Šajā rezultatīvajā uzbrukumā ar piespēli izcēlās Ristolainens, kuru atzina par mača pirmo zvaigzni.

Girgensons šosezon 26 spēlēs ir guvis divus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

Ar 26 spēlēs iekrātiem 26 punktiem Bufalo klubs pakāpās uz 13.vietu NHL Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs piektdien mājās pret Vašingtonas "Capitals".