Girgensona Bufalo «Sabres» izcīna trijās spēlēs pirmo uzvaru

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien ar 2:1 mājās pārspēja Ņūdžersijas "Devils" un izcīnīja pēdējās trijās spēlēs pirmo uzvaru Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Girgensons ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Laukumā Girgensons bija 17 minūtes (17:14), vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Visi vārti "First Niagara Center" arēnā tika gūti skaitliskajā vairākumā. "Sabres" otrās trešdaļas pēdējā minūtē vadībā izvirzīja Mets Molsons, bet viesiem Maikls Raiders līdz pēdējā perioda vidum panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus laukuma saimniekiem astoņas minūtes pirms spēles beigām guva Mets d'Agostini, kam tas bija sezonā pirmais precīzais metiens.

Girgensons NHL debijas sezonā 41 spēlē ir guvis četrus vārtus un veicis 10 rezultatīvu piespēļu.

"Sabres" ar 42 spēlēs iekrātiem 28 punktiem un 12 uzvarām arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamā spēle Bufalo komandai būs otrdien mājās pret Karolīnas "Hurricanes".