Girgensona Bufalo «Sabres» izcīna sezonā pirmo uzvaru pamatlaikā

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien ar 3:1 viesos pārspēja Floridas "Panthers" un izcīnīja sezonā 12 spēlēs pirmo uzvaru pamatlaikā Nacionālajā hokeja līgā (NHL), informēja organizatori. Girgensons rezultativitātes punktus neguva, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Girgensons spēlēja 19 minūtes (19:16), divreiz meta pa vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus.

"Sabres" pirmajā trešdaļā pēc Džeses Vinčestra gūtajiem vārtiem nonāca zaudētājos, bet otrajā periodā Rasmuss Ristolainens panāca neizšķirtu. Vadībā Bufalo klubs pirmo reizi izvirzījās pēdējās trešdaļas vidū pēc Stīva Ota precīzā metiena, savukārt Kodijs Hodžsons pēdējā minūtē iemeta ripu tukšos "Panthers" vārtos. Jonass Enrots "Sabres" vārtos atvairīja 44 metienus.

Bufalo klubs ar 12 spēlēs gūtiem pieciem punktiem ir 14.vietā Austrumu konferencē. Tālākās pozīcijās ir par vienu punktu mazāk guvušie Ņujorkas "Rangers" un Filadelfijas "Flyers", kas aizvadījuši par vairākām spēlēm mazāk.