Girgensona Bufalo «Sabres» iemet sešus vārtus uzvarā pār Losandželosas «Kings»

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās ar 6:3 uzvarēja Losandželosas "Kings" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus gan neguva.

Laukumā Girgensons bija 11 minūtes (10:46), pa vārtiem nemeta, bet veica četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar divu vārtu guvumu bija Džeks Aikels, kura rēķinā bija arī viena rezultatīva piespēle, savukārt Kails Okposo izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm. "Kings" divi gūti vārti bija Džefa Kārtera rēķinā.

Bufalo klubs mājās pret "Kings" ir bijis pārāks visās spēlēs kopš 2003.gada februāra, tiekot pie astoņām uzvarām. Šoreiz īpaši rezultatīva bija mājinieku spēle otrās trešdaļas sešu minūšu nogrieznī, kad izdevās iemest četras ripas un no divu vārtu deficīta panākt 4:2 pārsvaru.

Girgensons šosezon 28 spēlēs ir guvis divus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

Ar 28 spēlēs iekrātiem 28 punktiem Bufalo klubs arvien ieņem priekšpēdējo -15.- vietu NHL Austrumu konferencē. Pirms divu spēļu izbraukuma "Sabres" piektdien mājās vēl tiksies ar konferences pastarīti Ņujorkas "Islanders".