Girgensona Bufalo «Sabres» iemet piecus vārtus pēc kārtas un pārtrauc zaudējumu sēriju

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien mājās ar 5:3 pieveica Kolumbusas "Blue Jackets" un pārtrauca četru zaudējumu sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs bez rezultativitātes punktiem palika astoto spēli pēc kārtas.

Girgensons spēlēja 11 minūtes (11:18), trīsreiz meta pa vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Pirmajā trešdaļā "Sabres" nonāca iedzinējos ar 0:3, taču pēc otrā perioda beigās rezultāts jau bija neizšķirts 3:3. Uzvaras vārtus divarpus minūtes pirms spēles beigām guva Evanders Keins, bet Džeks Aikels pēdējās sekundēs vēl iemeta ripu tukšos vārtos, nostiprinot Bufalo kluba revanšu par zaudējumu abu komandu spēlē piektdien Kolumbusā (3:4).

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 69 spēlēs iekrātiem 68 punktiem ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 62 spēlēs ir seši iemesti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

"Sabres" nākamnedēļ aizvadīs trīs spēles Kalifornijā, kur pirmais mačs komandai būs otrdien Sanhosē pret "Sharks".