Girgensona Bufalo «Sabres» gatavošanos NHL sezonai pabeidz ar bālu zaudējumu Karolīnā

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien ar 1:5 viesos zaudēja Karolīnas "Hurricanes" pēdējā pārbaudes spēlē pirms Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas sākuma, liecina NHL informācija. Pirmo regulārās sezonas spēli "Sabres" aizvadīs 9.oktobrī.

Girgensons Karolīnā spēlēja 15 minūtes (14:56), vienu reizi meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1. Vienīgos vārtus Bufalo komandā vairākumā guva Džeiks Makeibs, kad, tuvojoties otrās trešdaļas beigām, mājinieki jau bija vadībā ar 4:0.

Karolīnas klubam, kur savulaik spēlēja "Sabres" vārtsargu treneris Artūrs Irbe, trīs vārtus guva Eliass Lindholms. Savukārt Mihals Neivirts "Sabres" vārtos atvairīja 32 metienus.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans bija neapmierināts ar komandas sniegumu un pēc spēles teica, ka hokejisti darbojās apmēram tāpat kā neveiksmīgajā iepriekšējā sezonā. Nolans bija vīlies par hokejistu atdevi, jo uzskata, ka zaudējumā vainojama necīnīšanās un nepietiekams darbs laukumā, nevis kādas neizpildītas taktikas shēmas.

NHL sezonas pirmajā spēlē Bufalo klubs mājās uzņems Kolumbusas "Blue Jackets" hokejistus.