Girgensona Bufalo «Sabres» gadu noslēdz ar zaudējumu

Neveiksmi aizejošā gada izskaņā sestdien piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas viesos ar 1:3 piekāpās Bostonas "Bruins" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējam pie rezultativitātes punktiem neizdevās tikt.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:49), divreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

"Sabres" vienīgos vārtus otrā perioda beigās guva Džeks Aikels, samazinot rezultāta starpību līdz 1:3, un pēdējā trešdaļa izmaiņas vairs neieviesa. Bufalo komanda zaudēja otrajā spēlē pēc kārtas un cieta sesto neveiksmi pēdējos septiņos mačos.

Abas komandas tikās arī ceturtdien Bufalo, kur uzvaru tāpat izcīnīja "Bruins" (4:2). Pirmo spēli jaunajā gadā "Sabres" aizvadīs otrdien Ņujorkā pret "Rangers".

Ar 36 spēlēs iekrātām 13 uzvarām un 34 punktiem Bufalo klubs ir atkāpies uz pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē. Girgensona rēķinā 36 spēlēs ir trīs iemesti vārti un trīs rezultatīvas piespēles.