Girgensona Bufalo «Sabres» gada izskaņā pagarina zaudējumu virkni

Trešo zaudējumu pēc kārtas ceturtdien cieta Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas aizvadītā gada pēdējā dienā mājās ar 1:2 piekāpās Ņujorkas "Islanders", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 17 ar pusi minūtes, četras reizes meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, nopelnot neitrālu lietderības rādītāju. Par pārkāpumu pret Latvijas uzbrucēju "Sabres" arī ieguva skaitliskā vairākuma iespēju. Līdz gadumijai Girgensons šosezon 34 spēlēs guva trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlēja.

Franss Nielsens un Nikolajs Kuļomins guva pa vieniem vārtiem otrajā un trešajā periodā, panākot "Islanders" 2:0 pārsvaru. Mājiniekiem vienīgos vārtus skaitliskā vairākuma izspēlē pēdējās trešdaļas vidū guva Raiens O'Reilijs. Bufalo klubs skaitlisko vairākumu izmantoja pirmoreiz pēdējās astoņās spēlēs.

"Islanders" galvenais treneris Džeks Kapuano pēc spēles pateicās vārtsargam Tomasam Greisam, kurš atvairīja 42 metienus.

Pirmo spēli jaunajā gadā "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret Detroitas "Red Wings". Austrumu konferences turnīra tabulā "Sabres" ir priekšpēdējā -15.- vietā ar 38 spēlēs iekrātiem 34 punktiem.