Girgensona Bufalo «Sabres» divi vārti mazākumā neļauj pārspēt «Islanders»

Uzbrucēja Zemgusa Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” sestdien Ņujorkā ar 3:6 piekāpās „Islanders” vienībai otrajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Abas komandas izcēlās ar diviem vārtu guvumiem skaitliskajā mazākumā.

Girgensons laukumā pavadīja nepilnas desmit minūtes (9:44), kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu. Viņam arī negatīvs lietderības koeficients (-1).

Jau pirmajā trešdaļā Džons Tavares izvirzīja vadībā viesus, bet otrās trešdaļas sākumā, spēlējot skaitliskajā mazākumā, viņš pārsvaru dubultoja. Nepilnu minūti vēlāk Keisijs Sizikass guva vēl vienus vārtus mazākumā, bet vēl 57 sekundēs pēc tam, spēlējot vienādos sastāvos, Džošs Beilijs guva ceturtos vārtus „Islanders” labā. Uzreiz pēc tam „Sabres” vārtus atstāja zviedrs Robins Lēners, kura vietu ieņēma Čads Džonsons no Kanādas.

Trešdaļas vidū mazākumā nonāca „Bufalo”, bet tas netraucēja Evanderam Keinam, kurš guva pirmos vārtus viesu labā. Piecas minūtes vēlāk Keins raidīja vēl vienu ripu pretinieku vārtos, atkal pārspējot Jaroslavu Halāku skaitliskajā mazākumā.

Pēdējās trešdaļas sākumā piektos vārtus mājiniekiem guva Antonijs Boviljē. Jau trešdaļas izskaņa Džeks Aikels samazināja rezultāta starpību līdz diviem punktiem, bet nepilnu minūti pirms spēles beigām otro reizi atzīmējās Sizikass, ripu raidot tukšos vārtos.

Nākamā spēle „Sabres” paredzēta pirmdien, kad savās mājās tiks uzņemti Ņūdžersijas „Devils”.