Girgensona Bufalo «Sabres» cieš smagu sakāvi Edmontonā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pirmdien viesos ar 2:7 zaudēja Edmontonas "Oilers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs ar rezultativitāti neizcēlās.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (12:48), veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Rezultatīvo pirmo trešdaļu "Oilers" noslēdza ar minimālu 3:2 pārsvaru, taču katrā nākamajā periodā iemeta vēl pa diviem vārtiem un svinēja pārliecinošu uzvaru. Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Milans Lučičs un Zeks Kasjans, bet Miko Koskinens vārtos atvairīja 41 metienu.

"Sabres" cieta trešo neveiksmi pēc kārtas un ar 46 spēlēs iekrātiem 52 punktiem atkrita uz 9.vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs trešdien viesos pret Kalgari "Flames".

Girgensons sezonā 39 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izcēlies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.