Girgensona Bufalo «Sabres» atkārto trīs gadus senu antirekordu

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās ar 0:2 piekāpās Tampabejas "Lightning" vienībai novembrī pēdējā spēlē Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. "Sabres" hokejisti ir zaudējuši deviņās no pēdējām 10 spēlēm, turklāt divos mačos pēc kārtas paliekot bez vārtu guvuma, kas Bufalo klubam nebija gadījies kopš 2014.gada.

Girgensons spēlēja deviņas minūtes (8:47), vienreiz meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

"Lightning" pirmajā trešdaļā vairākumā vadībā izvirzīja 19 gadus vecais Sergejs Sergačovs, bet pārsvaru otrajā periodā divkāršoja Dens Džirardi. Andrejs Vasiļevskis viesu vārtos atvairīja visus 34 metienus. Bufalo kluba treneris Fils Hauslijs uzsvēra, ka komandai jāspēlē ar lielāku pašatdevi jau pirmajās cīņas minūtēs, lai enerģiskāk darbotos savu līdzjutēju priekšā un parādītu attieksmi.

Līdz šim pēdējoreiz divās spēlēs pēc kārtas "Sabres" vārtus neguva 2014.gada oktobrī.

"Sabres" ar 25 spēlēs gūtiem 16 punktiem ieņem pēdējo - 16.- vietu Austrumu konferencē.  Gada pēdējo mēnesi Bufalo klubs sāks piektdien savā laukumā ar spēli pret Stenlija kausa īpašniekiem Pitsburgas "Penguins".

Girgensons šosezon 22 spēlēs ir guvis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.