Girgensona Bufalo «Sabres» atkal paliek tukšā un zaudē Losandželosā

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien atkal palika bez vārtu guvuma un viesos ar 0:2 zaudēja Losandželosas "Kings" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina rīkotāju informācija. Pēdējās četrās spēlēs "Sabres" rēķinā ir viens vārtu guvums.

Girgensons spēlēja 18 minūtes (17:48) un divreiz meta pa vārtiem, savukārt viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Kings" abus vārtus guva skaitliskā vairākumā, jo rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja Džefs Kārters, bet otrajā periodā Stenlija kausa īpašnieku pārsvaru dubultoja Anže Kopitars. Džonatans Kviks mājinieku vārtos atvairīja visus 29 metienus.

Tēva un dēla cīņā pārāka bija jaunā paaudze - "Kings" sastāvā laukumā devās uzbrucējs Džordans Nolans, savukārt Teds Nolans ir Bufalo kluba galvenais treneris.

Sezonas astoņās spēlēs Bufalo klubam arvien ir tikai divi punkti, un nākamo cīņu izbraukuma turpinājumā "Sabres" aizvadīs sestdien Sanhosē pret "Sharks". Austrumu konferencē "Sabres" ir vispieticīgākie rādītāji un pēdējā -16.- vieta. "Sabres" hokejisti šosezon nav spējuši izmantot nevienu no 27 skaitliskajiem vairākumiem.