Girgensona Bufalo «Sabres» arvien pagarina zaudējumu sēriju

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" sestdien izbraukumā ar 1:2 piekāpās Čikāgas "Blackhawks" un cieta sešās spēlēs sesto zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, informēja organizatori. Girgensons cīņu beidza ar neitrālu lietderības rādītāju bez rezultativitātes punktiem.

Girgensons laukumā bija gandrīz 16 minūtes (15:36), pa vārtiem meta vienu reizi un izpildīja četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

"Sabres" vienīgos vārtus guva Drjū Stafords, kurš pēdējā trešdaļā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Bens Smits pirmajā trešdaļā izvirzīja Čikāgas klubu vadībā, bet Patriks Keins 25 sekundes pirms pēdējā pārtraukuma realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 2:0.

Bufalo "Sabres" un Ņūdžersijas "Devils" ir līgā divi vienīgie klubi, kas sezonā vēl nav guvuši nevienu uzvaru. "Sabres" rēķinā ir tikai viens punkts par zaudējumu pagarinājumā pret Tampabejas "Lightning".

Ar sešās spēlēs gūtiem sešiem vārtiem Bufalo klubam ir līgā vispieticīgākā rezultativitāte.

Jau vēstīts, ka sezonu "Sabres" sāka ar zaudējumu viesos pret Detroitas "Red Wings", kad vienīgos vārtus zaudētājiem guva Girgensons, bet turpinājumā sekoja vēl piecas neveiksmes. Nākamā spēle "Sabres" būs pirmdien mājās pret Minesotas "Wild" hokejistiem.