Girgensona Bufalo «Sabres» arvien neizdodas gūt divas uzvaras pēc kārtas

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien mājās ar 1:3 zaudēja Vinipegas "Jets" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. "Sabres" hokejistiem kopš gadumijas ne reizi nav izdevies uzvarēt divās spēlēs pēc kārtas, pēc katra panākuma arvien sekojot neveiksmei.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:26), divreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Viesus otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Endrjū Kops, bet izlīdzinājumu panāca "Sabres" pirmās maiņas uzbrucējs Džeks Aikels. Tomēr četras minūtes pirms spēles beigām "Jets" uzvaras vārtus guva Bleiks Vīlers un Marks Šeifele dažas sekundes pirms beigu svilpes iemeta tukšos vārtos.

"Sabres" galvenais treneris Fils Hauslijs sacīja, ka komanda spēlēja labi, bet cieta sāpīgu neveiksmi, ņemot vērā komandas pozīciju turnīra tabulā, kur jācīnās par punktiem un iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā.

Bufalo klubs ar 55 spēlēs iekrātu 61 punktu ieņem 10.vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien mājās pret Ņujorkas "Islanders".

Girgensons sezonā 48 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izcēlies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm.