Girgensona Bufalo «Sabres» ar zaudējumu Sanhosē sāk izbraukumu Kalifornijā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien izbraukumu Kalifornijā sāka ar zaudējumu 1:4 Sanhosē "Sharks" vienībai, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Bufalo kluba hokejistiem pārtrūka piecu uzvaru sērija "Sharks" laukumā.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:08), pa vārtiem nemeta un veica četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Latvijas uzbrucējs bez rezultativitātes punktiem palika devīto spēli pēc kārtas.

Rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Džeks Aikels, taču tas arī bija vienīgais "Sabres" vārtu guvums spēlē. Nākamajās divās trešdaļās laukuma saimnieki iemeta pa diviem vārtiem un nodrošināja pārliecinošu uzvaru. Divus vārtus vienai no Rietumu konferencē spēcīgākajām komandām guva Džo Pavelskis.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 70 spēlēs iekrātiem 68 punktiem ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 63 spēlēs ir seši iemesti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

"Sabres" šonedēļ paredzētas vēl divas spēles Kalifornijā, un nākamais mačs komandai būs ceturtdien Losandželosā pret "Kings". Pēdējās sešās spēlēs "Sabres" ir pieci zaudējumi.