Girgensona Bufalo «Sabres» ar vienu vārtu deficītu zaudē Stenlija kausa īpašniekiem

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien viesos nenoturēja trīs vārtu pārsvaru un ar 3:4 zaudēja pašreizējiem Stenlija kausa īpašniekiem Pitsburgas "Peguins", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Rezultativitātes punktus Latvijas uzbrucējs neguva piekto spēli pēc kārtas.

Girgensons spēlēja 11 minūtes (10:57), divreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Ne pirmo reizi sezonā "Sabres" labi sāka spēli, bet vēlāk iekrāto pārsvaru izsēja un zaudēja. Pēc pirmās trešdaļas viesi bija vadībā ar 3:0, taču trešā perioda pēdējās četrās minūtēs Džeiks Gencels panāca neizšķirtu 3:3, bet Konors Šīrijs laukuma saimniekiem guva uzvaras vārtus.

Vienus vārtus "Sabres" guva Džeks Aikels, kurš bez rezultativitātes punktiem nav palicis 10 spēlēs pēc kārtas, kas ir labākais rādītājs līgā.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 66 spēlēs iekrātiem 66 punktiem ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 59 spēlēs ir seši iemesti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien mājās pret Filadelfijas "Flyers".