Girgensona atgriešanās spēlē Bufalo «Sabres» zaudē

Zemgus Girgensons sestdien atgiezās laukumā pēc vienas spēles izlaišanas, bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 2:4 mājās zaudēja Kolorādo "Avalanche" un piedzīvoja 10 cīņās devīto neveiksmi Nacionālajā hokeja līgā (NHL), informēja organizatori. Girgensons cīņu beidza ar neitrālu lietderības rādītāju bez rezultativitātes punktiem.

Girgensons laukumā bija gandrīz 15 minūtes (14:40), pa vārtiem nemeta, bet izpildīja sešus spēka paņēmienus. "Avalanche" otrās trešdaļas sākumā izvirzījās vadībā ar 3:0, un viesu pārsvars turpmākajā cīņas gaitā ne brīdi nebija mazāks par diviem vārtiem.

Bufalo "Sabres" ar 10 spēlēs gūtiem trim punktiem Austrumu konferencē ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē. Nākamā spēle "Sabres" būs trešdien mājās pret Bostonas "Bruins" hokejistiem.

Girgensons izlaida vienu spēli iepriekš gūtas sejas traumas dēļ - Latvijas uzbrucējam otrdien cīņā pret Ņujorkas "Islanders" rikošetā trāpīja komandas biedra mestā ripa. Savainojuma dēļ Girgensons ceturtdien nedevās laukumā pret Vankūveras "Canucks".