Gagarina kauss nonāk pie Magņitogorskas «Metallurg»

Otrdienas vakarā Magņitogorskas “Metallurg” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) finālā ar rezultātu 3:1 uzvarēja Maskavas CSKA, saņemot kāroto trofeju – Gagarina kausu, liecina organizatoru informācija. Uzvarētājs tika noskaidrots septītajā spēlē.

“Metallurg” vadībā izvirzījās jau pirmajā trešdaļā – spēlējot vienādos sastāvos, precīzs bija Jevgēņijs Timkins.

Otrajā periodā CSKA spēlētājam Maksimam Maminam gan izdevās rezultātu izlīdzināt, taču jau pēc dažām minūtēm Kriss Lī atkal izvirzīja Magņitogorskas komandu vadībā.

Līdz pat spēles beigām rezultāts uz tablo nemainījās, līdz pusotru minūti līdz spēles beigām CSKA nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Taču Timkins raidīja ripu tukšos vārtos, un CSKA cerības vismaz izlīdzināt rezultātu spēles pamatlaikā izplēnēja.

Maskavas CSKA Gagarina kausa finālā cīnījās pirmo reizi KHL pastāvēšanas vēsturē. Savukārt Magņitogorskas “Metallurg” jau ir pieredze – pirms diviem gadiem, finālā uzvarot Prāgas “Ļev” vienību, klubam izdevās tikt pie kārotā Gagarina kausa.