Fāzels vēstulē Vējonim atbalsta Lipmanu Hokeja federācijas prezidenta amatā

Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels nosūtījis vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, kurā esot izteicis atbalstu Kirova Lipmana palikšanai Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidenta amatā, aģentūru LETA informēja LHF.

Šajā piektdienā gaidāms LHF kongress. Lai arī Lipmana pilnvaru termiņš ir līdz 2018.gadam, pašlaik LHF valde nedarbojas pilnā sastāvā, tāpēc viens no darba kongresa punktiem ir LHF izpildinstitūciju vēlēšanas, kurās ietilps arī valdes priekšsēdētāja pārvēlēšana. Paredzams, ka uz prezidenta amatu bez Lipmana pretendēs arī Viesturs Koziols, kurš Lipmanu centās gāzt jau 2004.gadā, un, iespējams, arī vismaz viens šobrīd vēl publiski nezināms kandidāts.

Šādos apstākļos sarosījies arī Lipmans, kurš palepojies ar atbalsta vēstuli no Fāzela. "Mēs ar Lipmana kungu esam pazīstami vairāk nekā 15 gadus. Esmu redzējis, kā viņš apbrīnojami darbojas dažādos jautājumos - vai tās būtu viņa ikdienas funkcijas Latvijas hokejā, vai kā Latvijas hokeja pārstāvis," teikts Fāzela vēstulē. "Ar plašo kompetenču spektru un milzīgo pieredzi viņš bijis lielisks katrā no pienākumiem. Viņš ir bijis vadošais ledus hokeja spēks Latvijā, tādējādi ir veicis nozīmīgu pienesumu "hokeja ģimenei" un tās vērtībām savā valstī."

"Varu teikt, ka Lipmans būs apbrīnojama vērtība un lielisks papildinājums kā Latvijas Hokeja federācijas prezidents, tāpēc ar šo vēstuli vēlos viņu rekomendēt bez jebkādām ierunām," pausts vēstulē.

Tāpat LHF ziņo, ka Lipmans šonedēļ iecelts Fāzela konsultantu grupā, kurā kopumā ir seši cilvēki.

LETA jau vēstīja, ka pagājušajā nedēļā notikušajā IIHF kongresā Lipmans netika ievēlēts IIHF finanšu komitejā, taču viņš turpinās darboties IIHF stratēģiskās konsultācijas grupā.

Lipmans ir LHF prezidents kopš 1998.gada. Viņa pašreizējais pilnvaru termiņš beigsies 2018.gada 12.septembrī. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti