Favorīti ar uzvarām sāk Latvijas hokeja virslīgas ceturtdaļfinālus

Regulārajā sezonā augstākās pozīcijās finišējušie klubi HK ''Liepāja'', HK "Kurbads" un HS "Rīga/Prizma" trešdien ar uzvarām sāka cīņu Latvijas hokeja čempionāta virslīgas ceturtdaļfinālos, liecina rīkotāju informācija.

HK "Liepāja" pirmajā izslēgšanas kārtas cīņā ar 11:3 uzveica regulārās sezonas vājāko klubu HASC "Jūrmala". Liepājniekiem pa diviem vārtiem guva Edgars Homjakovs un Roberts Bukarts.

HK "Kurbads" ar 5:1 pieveica "Ogre/Sāga 97" hokejistus. Divi vārti uzvarētājiem bija Edgara Adamoviča rēķinā.

Savukārt pašreizējā čempionvienība HS "Rīga/Prizma" pagarinājumā ar 2:1 uzveica HK "Zemgale/LLU" vienību. Izšķirošos vārtus pagarinājuma priekšpēdējā minūtē guva Vladislavs Balakuns.

Ceturtdaļfināla pāros cīņa sērijā būs līdz vienas komandas trim uzvarām. Nākamās spēles risināsies jau ceturtdien, bet sestdien pāros paredzētas trešās cīņas.

Regulārās sezonas uzvarētājiem HK "Mogo" uzreiz ir garantēta dalība pusfinālā.