Fantastiski rezultatīvā spēlē Rīgas «Dinamo» pieveic Hantimansijskas «Yugra»

Ar sen neredzētu rezultatīvu spēli “Dinamo Rīga” otrdien “Arēnā Rīga” izdevās sagraut Hantimansijskas “Yugra” komandu. 7:1 rīdzinieku labā – šāds rezultāts ir labākais, ko izdevies šajā sezonā sasniegt Rīgas “Dinamo”.

Spēles pirmā trešdaļa iesākās visai veiksmīgi mājiniekiem – četru vārtu guvums, turklāt trīs vārti gūti minūtes laikā. Ērika Ševčenko metienu pielaboja aizsargs Kristaps Sotnieks, un pēc video atkārtojuma noskatīšanās tiesneši nolēma ieskaitīt vārtu guvumu. Otros vārtus rīdzinieku labā, pateicoties Villes Leino piespēlei, guva Miks Indrašis, veiksmīgi ieslidinot ripu caur vārtsarga Georgija Gelašvili kājsargiem. Un jau pēc brīža trešais vārtu guvums rīdzinieku labā – precīzs bija Māris Bičevskis.

Pēc trīs vārtu guvuma “Yugra” izmantoja pusminūtes pārtraukumu un nomainīja vārtsargu – Gelašvili vietā stājās Vladislavs Fokins. Taču arī vārtsargu maiņa nenesa “Yugrai” veiksmi: precīzs bija Edgars Kulda, kurš guva savus pirmos vārtus “Dinamo Rīga” sastāvā.

Pēc fantastiski rezultatīvas pirmās trešdaļas spēles otrais periods iesākās ar “Dinamo” pārsvara samazināšanu: pirmos vārtus Hantimansijskas komandas labā guva Kirils Rasskazovs, trāpot ripu starp “Dinamo” vārtu vīra Jakuba Sedlāčeka kājsargiem. Un tomēr rīdziniekiem izdevās atjaunot četru vārtu pārsvaru, ko brīnišķīgā vairākuma izspēlē izdevās noorganizēt Laurim Dārziņam un Krišjānim Rēdliham tā, ka Miķelim Rēdliham atlika vien pielikt nūju, lai ripa iekristu vārtos. Vēl dažas minūtes, un rīdziniekiem jau izdevās rezultāta starpību palielināt līdz pieciem vārtiem, kas izdevās, pateicoties Tima Sesisto rezultatīvajam trāpījumam. Otrā spēles trešdaļa beidzās ar rezultātu 6:1 rīdzinieku labā.

Pēc rezultatīvajiem pirmajiem diviem spēles periodiem trešais aizsākās samērā garlaicīgi - veiksme nebija sabiedrotā nevienai no komandām, līdz spēles 55. minūtē vārtus izdevās gūt Tomāšam Kundrātekam, šādi vēl vairāk palielinot rīdzinieku gūto vārtu pārsvaru pār “Yugra” komandu. Spēles pēdējās minūtēs “Yugra” pārņēma iniciatīvu, taču samazināt rezultāta starpību tā arī neizdevās. Spēle noslēdzās ar rezultātu 7:1 “Dinamo” labā.

Pēc šīs uzvaras “Dinamo” kontā ir 30 punkti, taču būtiskas izmaiņas šīs fantastiski rezultatīvās spēles iznākums KHL Rietumu konferences tabulā neienes. Nākamo spēli “Dinamo Rīga” aizvadīs mājās pret Jekaterinburgas “Avtomobilist” jau 29. oktobrī plkst. 19.30.