Emocijas pārplūdina Vankūveru: Dvīņubrāļi Sedini atvadās ar uzvaras vārtiem pagarinājumā

Daniels Sedins pēc Henrika Sedina piespēles ceturtdien pagarinājumā guva Vankūveras "Canucks" uzvaras vārtus Nacionālajā hokeja līgā (NHL) abiem dvīņubrāļiem karjerā pēdējā spēlē Kanādas kluba līdzjutēju priekšā, liecina NHL informācija. Vankūveras komandai pēc uzvaras 4:3 pār Arizonas "Coyotes" sezonā atlikusi viena spēle, ko komanda aizvadīs izbraukumā, un Sediniem tās būs atvadas no karjeras sportā.

Sedinu atvadu spēli "Rogers Arena" noskatījās gandrīz 19 000 līdzjutēju, kuri vēlreiz pārliecinājās par 37 gadus veco brāļu meistarību. Tribīnēs skandēja saukļus, aicinot uzņemt abus zviedrus Slavas zālē, turklāt trešā perioda lielāko daļu un pagarinājumu līdzjutēji arēnā noskatījās stāvus.

Daniels Sedins mačā guva divus vārtus - pēc "Canucks" kapteiņa un sava brāļa piespēles viņš otrajā trešdaļā panāca neizšķirtu 1:1. Henriks Sedins ir "Canucks" vēsturē rezultatīvākais spēlētājs.

Spēles noslēgumā Sediniem atzinību pauda arī pretinieku spēlētāji, rībinot nūjas. Brāļi apslidoja laukumu un māja atvadas skatītājiem, kuru vidū bija viņu vecāki un divi brāļi. "Canucks" blāvajā sezonā mājas spēlēs nereti daļa sēdvietu palika tukšas, bet Sedinu atvadās arēnā valdīja enerģiska izslēgšanas spēļu gaisotne.

Vankūveras komandā Sedini aizvadīja 17 sezonas - abus zviedrus 1997.gada draftā izvēlējās ar otro un trešo numuru. Pirms atvadu spēles arēnā uz lielā kuba parādīja videoveltījumu Sediniem, bet pie arēnas fani uz pateicības sienas varēja uzrakstīt brāļiem laba vēlējumus. "Rogers Arena" tāpat kā daudzas citas Vankūveras ēkas tika izgaismotas Zviedrijas karoga krāsās.

Daniels Sedins atzina, ka piedzīvojis ļoti emocionālus brīžus, bet tas nemainīs brāļu domas atvadīties no hokeja.