Divi vārti mača galotnē neglābj Rīgas «Dinamo» no divpadsmitās neveiksmes pēc kārtas

Rīgas „Dinamo” trešdien otrajā mājas sērijas spēlē ar 2:5 piekāpās Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Vladivastokas „Admiral”, piedzīvojot divpadsmito neveiksmi pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Vārtus mājinieku labā guva kanādiešu aizsargs Karls Stolerijs, bet nepilnu pusminūti vēlāk arī Miks Indrašis.

„Dinamo” spēles laikā izpildīja 31 metienu, kas bija par septieņim vairāk nekā viesiem.

Jau spēles piektajā minūtē rezultātu atklāja viesi, bet septiņas minūtes vēlāk, spēlējot skaitliskajā vairākumā, viņi savu pārsvaru dubultoja. Neilgi pirms otrā perioda beigām viesi izmantoja pretuzbrukuma iespēju, trešo reizi raidot ripu Džastina Pītersa sargātajos vārtos.

Spēles trešajā periodā Pītersu vārtos aizstāja Jānis Kalniņš. Trešdaļas vidū „Admiral” guva četru vārtu pārsvaru. Nepilnas trīs minūtes pirms mača beigām divus vārtus „Dinamo” atguva, tomēr cerības izzuda, kad viesi ripu raidīja tukšos vārtos.

Pirms spēles ar „Admiral” Rīgas „Dinamo” Gunāru Skvorcovu, Nikolaju Jeļisejevu un Oskaru Batņu nosūtīja uz fārmklubu „Liepāja/Optibet”, trešdien vēstīja klubs. Savukārt pirmās spēles „Dinamo” komandā trešdien aizvadīja somu aizsargs Ansi Salmela un skandalozais krievu uzbrucējs Nikolajs Žerdevs.

Nākamā spēle Rīgas „Dinamo” paredzēta otrdien viesos pie Maskavas CSKA.

Rīgas „Dinamo” ar pieciem punktiem 16 spēlēs ieņem pēdējo vietu KHL Rietumu konferences tabulā.