«Dinamo» Rīgā piekāpjas spēcīgajai Astanas «Baris» vienībai

Rīgas “Dinamo” hokejisti ceturtdien “Arēnā Rīga” 4019 skatītāju priekšā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē cieta sakāvi pret spēcīgo Astanas “Baris” vienību ar rezultātu 2:3, liecina organizatoru informācija. Vārtus rīdzineku labā guva Miks Indrašis un Lauris Dārziņš.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas 14. minūtē atklāja Astanas “Baris” vienība – spēlējot vairākumā, izdevību garām nelaida Romāns Starčenko.

Otrajā trešdaļā Rīgas “Dinamo” spēja panākt izlīdzinājumu – 28. minūtē, komandām spēlējot vienādos sastāvos un asistējot Robertam Lipsbergam un Mārim Bičevskim, ar vārtu guvumu izcēlās Miks Indrašis. Taču “Baris” nepalika atbildi parādā – nepilnas piecas minūtes līdz trešdaļas beigām, atkal jau izmantojot skaitlisko pārsvaru, ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos raidīja Naidžels Douss.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē astanieši savu pārsvaru vēl palielināja – šoreiz precīzs bija Dastins Boids. Spēles izskaņā gan "Dinamo" nomainīja vārstargu pret sesto laukuma spēlētāju, un tas attaisnojās - Lauris Dārziņš spēja panākt rezultātu 2:3.

Rīgas “Dinamo” ar 54 spēlēs gūtiem 52 punktiem stabili ieņem KHL Rietumu konferences pēdējo vietu.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs Rīgā sestdien, kad pretim stāsies Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas ceturtdien ar 6:2 spēja uzvarēt Artūra Kuldas pārstāvēto vienību Helsinku “Jokerit”.