«Dinamo» piedzīvo zaudējumu arī Sočos

Rīgas “Dinamo” sestdien turpināja savu neveiksmju sērija Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, ar 2:3 piekāpjoties Soču hokeja klubam, liecina organizatoru informācija.

Soču komanda spēles rezultātu atklāja jau sestajā minūtē, kad precīzs bija Malte Strēmvalds. Otrās trešdaļas ievadā Igors Rudenkovs palielināja rezultāta starpību, bet 31. minūtē precīzs atkal bija Strēmvalds.

Pirms došanās pārtraukumā Denisam Paršinam izdevās rezultāta starpību samazināt. Bet trešdaļas pēdējā minūtē Mika Indraša precīzais raidījums, spēlējot vairākumā, ļāva rezultāta starpību samazināt līdz minimumam. Trešajā trešdaļā rīdzinieki centās izlīdzināt rezultātu, taču tas neizdevās.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs 30. novembrī, kad izbraukumā krustos nūjas ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas apgabala “Vitjaz”.

"Dinamo" ar 12 punktiem ir ne tikai Rietumu konferences, bet visas KHL pastarīte.