«Dinamo» pēdējā minūtē ielaiž divas ripas un piedzīvo zaudējumu pēcspēles metienu sērijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas „Dinamo” pirmdien savās mājās minūti pirms pamatlaika beigām ielaida divus vārtus un pēcspēles soda metienu sērijā ar 2:3 piekāpās Novosibirskas „Sibirj”, liecina KHL informācija.

Vārtus „Dinamo” labā guva Denijs Kristo un Ansi Salmela.

Pēcspēles soda metienu sērijā „Dinamo” ne reizi nebija precīzi, atzīstot viesu pārākumu.

Pirmajā periodā vairāk pa vārtiem meta rīdzinieki, tomēr pie vārtu guvumā tā arī komandai neizdevās tikt. Arī viesi izpildīja vairākus bīstamus metienus, tomēr Jāni Kalniņu pārspēt neizdevās.

Otrajā trešdaļā jau vairāk metienus pa vārtiem izpildīja „Sibirj” spēlētāji, tomēr ne reizi viņu raidīta ripa neatrada ceļu mājinieku sargātajos vārtos. Rezultātu atklāt neizdevās arī „Dinamo” vienībai.

Trešā perioda sākumā divus noraidījumus izpelnījās mājinieki, kas nepilnu minūti bija spiesti aizstāvēties trijatā pret pieciem. Par spīti pretinieku ofensīvai „Dinamo” vārti palika neiekaroti. Trešdaļas vidū vairākuma iespēja bija Rīgas „Dinamo” komandai, ko ar precīzu metienu izmantoja Kristo. Vēlāk ar vārtu guvumu izcēlās arī Salmela. Tomēr pēdējā minūtē divas ripas „Dinamo” vārtos raidīja viesi, panākot pagarinājumu.

Pagarinājumā neviena no komandām ar vārtu guvumu neizcēlās, lai gan komandām bija vairākas iespējas nodrošināt uzvaru.

„Dinamo” ar 24 spēlēs gūtiem 11 punktiem ieņem pēdējo vietu Rietumu konferencē.