«Dinamo» pārtrauc zaudējumu sēriju ar uzvaru pār «Slovan»

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē beidzot pārtrauca neveiksmju sēriju, ar 3:2 savu skatītāju priekšā uzvarot Bratislavas “Slovan”, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar Ģirta Ankipāna viedokli)

Spēles rezultāts gan tika atklāts pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē, kad, pateicoties Miķeļa Rēdliha un Marka Entonija Džaneti piespēlei Lauris Dārziņš atklāja spēles rezultātu.

Līksmība gan “Arēnā Rīga” nebija ilgi, jo otrajā trešdaļā spēles rezultātu izlīdzināja Adams Liška. Pēc dažām minūtēm gan Mārtiņš Dzierkals atkal rīdziniekus izvirzīja vadībā, liekot satraukties tribīnēm, jo tiesneši ilgi sprieda, vai ieskaitīt vārtus, un tomēr! Taču rīdziniekiem neizdevās doties pārtraukumā ar pārsvaru – otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē Kails Čipčura panāca izlīdzinājumu.

Noslēdzošajā trešdaļā Dārziņš pierādīja, ka ne velti tika nosūtīts uz KHL Zvaigžņu spēli, jo guva jau otros vārtus šajā spēlē. Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām "Slovan" mēģināja situāciju labot, nomainot vārtargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet šoreiz tas slovākus neglāba, un beidzot "Dinamo" svinēja uzvaru pamatlaikā.

“Ļoti nervoza cīņa. Divi elementāri vārti, kurus mēs ielaidām, apgrūtināja mūsu spēli,” īss pēc uzvaras bija “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns. Viņš pateicās vārtsargam un komandas līderiem, kuri izvilkuši šo spēli, kas bijuši smaga cīņa, jo abām komandām bija ievilkušās zaudējumu sērijas un abas gribēja uzvarēt.

“Dinamo” šobrīd ar 50 punktiem 51 spēlē ir KHL Rietumu konferences tabulas devītajā pozīcijā. No kārotās “play off” pozīcijas rīdziniekus šķir vien trīs punkti.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs pret Minskas “Dinamo” jau ceturtdien.