«Dinamo» papildlaikā izrauj uzvaru pār Masaļska un Sotnieka pārstāvēto «Ladu»

Kontinentālās hokeja līgas Rietumu konferences pastarīte Rīgas “Dinamo” šīs sezonas priekšpēdējā spēlē ceturtdien papildlaikā ar rezultātu 2:1 uzvarēja Arta Ābola trenēto, Edgara Masaļska un Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati “Lada” vienību, liecina organizatoru informācija. Par spēles varoni kļuva Lauris Dārziņš.

Abas komandas jau sen zaudējušas iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs. Jau pašā spēles sākumā uzbrukums “Dinamo” vārtiem, taču Jānis Kalniņš metienu atvairīja. Pasvīst nācās arī “Lada” vārtu sargātājam Masaļskim, tomēr viņš droši sargāja savu cietoksni. Spēles rezultāts tika atklāts 14. minūtē, kad, spēlējot vienādos sastāvos, “Ladas” labā vārtus guva Gļebs Korjagins. Pirmās trešdaļas noslēgumā pie Masaļska sargātajiem vārtiem sākās asumi, kā rezultātā uz noraidīto sola par rupjību sēdās Koltons Gilīss, bet pavisam drīz viņam pievienojās arī Māris Bičevskis, bet “Ladas” spēlētājam Ņikitam Filatovam 2+10 minūtes.

Otrajā trešdaļā, lai arī netrūka interesantu brīžu, tomēr rezultāts uz tablo nemainījās, taču ledu uz laukuma iekrāsoja asinis.

Spēles pamatlaika pēdējā minūtē “Dinamo” beidzot tomēr izdevās izlīdzināt rezultātu – savus devītos vārtus sezonā guva Lauris Dārziņš. Tiesa gan, tobrīd Kalniņš tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Papildlaikā abas komandas centās tikt pie uzvaras, bet veiksme šoreiz bija “Dinamo” un Dārziņa sabiedrotā, kas izcīnīja rīdziniekiem uzvaru.

Tikmēr arī citās KHL komandās spēlējošie latvieši izcēlušies ceturtdien ar rezultativitāti. Kaspars Daugaviņš atzīmējās ar vārtu guvumu “Torpedo” rindās, tomēr tas neglāba komandu no zaudējuma Maskavas CSKA ar rezultātu 2:4.

Savukārt Mārtiņa Karsuma gūtie vārti pagarinājumā nodrošināja Maskavas “Dinamo” uzvaru pār Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivastokas “Admiral” vienību ar 2:1.

Artūrs Kulda gan ar vārtu guvumu ceturtdien neizcēlās, tomēr Helsinku “Jokerit”, ar 4:5 piekāpjoties Kazaņas “Ak Bars” vienībai ir nodrošinājusi vietu izslēgšanas turnīrā.