«Dinamo» nenosargā divu vārtu pārsvaru un papildlaikā zaudē «Sibirj»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” pirmdien izbraukumā dramatiskā spēlē papildlaikā ar 3:4 piekāpās Novosibirskas “Sibirj”, ciešot trešo zaudējumu šīs sezonas aizvadītajās četrās spēlēs, liecina organizatoru informācija. "Dinamo" komfortablo divu vārtu pārsvaru izsēja pusotru minūti līdz pamatlaika beigām.

Spēles rezultātu 24. minūtē atklāja Daniels Bērziņš, 31. minūtē Zaks Mičels rīdzinieku pārsvaru dubultoja, bet nepilnas piecas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām Jānis Jaks ripu raidīja jau trešo reizi pretinieku vārtos, un rīdzinieki pārtraukumā varēja doties ar komfortablu trīs vārtu pārsvaru.

Spēles 50. minūtē Juso Pustinens rezultāta starpību samazināja. "Sibirj", lai panāktu rezultāta starpības samazinājumu un pat izlīdiznājumu, spēles galotnē vārstargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, kas ļāva samazināt rezultāta starpību līdz minimumam pusotru minūti līdz spēles pamatlaika beigām. Vārtus guva Jegors Milovzorovs. 58 sekundes līdz pamatlaika beigām "Sibirj" izdevās rezultātu izlīdzināt, vārtus gūstot Pustinenam. Pamatlaiks noslēdzās ar rīdziniekiem jau nepatīkamo 3:3.

Papildlaikā manīgāks izrādījās Pustinens, izraujot "Sibirj" uzvaru. Un tas 13 sekundes pirms papildlaika beigām.

"Dinamo" izbraukumu turpinās, dodoties uz Habarovsku, kur trešdien aizvadīs spēli pret vietējo "Amur" vienību.

Šobrīd pēc nospēlētāj četrām spēlēm "Dinamo" ar trim punktiem ierindojas Rietumu grupas desmitajā jeb priekšpēdējā pozīcijā.