«Dinamo» Liepājā gūst uzvaru pār Habarovskas «Amur»

Rīgas “Dinamo” kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kas risinājās Liepājā, ar rezultātu 3:2 uzveica Habarovskas “Amur” komandu, gūstot ceturto uzvaru pamatlaikā šajā sezonā, liecina organizatoru informācija. Ar vārtu guvumiem rīdzinieku komandas rindās izcēlās Pjotrs Sčastļivijs, Māris Bičevskis un Lauris Dārziņš.

Rezultātu jau 17. sekundē atklāja Krievijas leģionārs Sčastļivijs, asistējot Gintam Meijam. Taču jau spēles 11. minūtē rezultātu izlīdzināja Tēmu Ramsteda trāpījums, spēlējot vairākumā. Un tomēr spēles 15. minūtē Rīgas “Dinamo” izvirzījās vadībā – vārtu guvums Bičevska kontā, asistējot Dārziņam.

Otrajā trešdaļā, kas bija bagāta noraidījumiem, rīdzinieki turpināja uzbrukt Habarovskas komandas vārtiem, taču uzbrukumi nevainagojās ar vārtu guvumu, lai arī uz brīdi rīdzinieki pret viesiem spēlēja piecu vīru sastāvā pret trim.

Spēles trešajā trešdaļā izcēlās kautiņš – Tims Sestito sakāvās ar Maksimu Kondratjevu, kurš asiņodams atstāja laukumu. Abiem piecu minūšu noraidījums. Un drīz pēc šī incidenta rīdzinieki guva trešos vārtus – šoreiz precīzs bija Dārziņš, asistējot Mikam Indrašim. Pašā spēles izskaņā atkal asumi - Kontratjevs "izslēdza" Indraši, un Bičevskis devās aizstāvēt savu komandas biedru. Abiem divu minūšu sods. 13 sekundes līdz spēles beigām "Amur" tomēr spēja saņemties un samazināt vārtu starpību - vārtu guvums Tomašam Zogornam.

“Dinamo” 28 spēlēs guvis 21 punktu, kas vēl joprojām Rīgas komandu ierindo KHL Rietumu konferences pēdējā vietā. Savukārt “Amur” 29 spēlēs iekrājis 31 punktu, ierindojoties Austrumu konferences 13. pozīcijā.

Arī nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs Liepājā, jau 12. novembrī krustojot nūjas ar Vladivastokas "Admiral".