«Dinamo» izbraukuma spēlē neizdodas pievarēt Hantimansijskas «Jugra»

Noraidījumiem bagātā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē sestdien Rīgas “Dinamo”izbraukumā piekāpās Hantimansijskas “Jugra” ar rezultātu 1:2. Spēles gaitā rīdzinieki nopelnīja 47 soda minūtes, bet mājinieki tikai 22. Vienīgos vārtus “Dinamo” labā guva Vitālijs Pavlovs.

Spēles pirmā trešdaļa iesākās aktīvi – Lauris Dārziņš tika pie ripas, taču vārtsargs Georgijs Gelašvili bija naskāks. Tūdaļ “Dinamo” nopelnīja arī vairākumu, taču nespēja realizēt skaitlisko vairākumu, ko nevarētu teikt par “Jugru” – Miķelis Rēdlihs tika noraidīts, un Pāvels Varfolomejevs ieraidīja ripu Jakuba Sedlāčeka sargātajos vārtos. Tūdaļ sekoja arī abpusējs noraidījums. Māris Jass pielietoja spēka paņēmienu pret Andreju Ankudinovu un izcēlās kautiņš, kurā iesaistījās arī Armands Bērziņš un Gunārs Skvorcovs. Pēc šī incidenta Jasam 5+20 sods, piecu minūšu noraidījumi arī Bērziņam un Skvorcovam, un rīdziniekiem mazākums. Līdz perioda beigām “Dinamo” izdevās izturēt “Jugra” spiedienu.

Otro periodu rīdzinieki iesāka ar spēli mazākumā. Nopietnas cīņas pie Sedlāčeka sargātajiem vārtiem, tiesnešiem nācās skatīt video atkārtojumu, un vārti netika ieskaitīti. Rīdziniekiem izdevās izturēt spēli mazākumā, taču spēle vienādos sastāvos neritēja ilgi – noraidījums Kasparam Saulietim. Arī šo spēli mazākumā “Dinamo” izdevās izturēt. Spēles 33. minūtē Vitālijs Pavlovs nopelnīja rīdziniekiem vairākumu, un pats meistarīgi izmantoja radušos situāciju, panākot izlīdzinājumu 1:1. Taču minūti pirms otrās trešdaļas beigām rīdzinieki atkal nonāca iedzinējos, Igors Bortņikovs izvirzīja “Jugru” vadībā.

Trešā spēles trešdaļa iesākās ar Hantimajsiskas komandas aktīvu spēli. Trešdaļas piektajā minūtē rīdzinieki atkal nonāca mazākumā – šoreiz noraidījums Kristapam Sotniekam, kurš netīšām trāpīja pretiniekam ar nūju pa seju. Spēli mazākumā rīdzinieki izturēja. Tiek gūta arī iespēja spēlēt vairākumā, bet... prieki nav ilgi, jo divu minūšu noraidījums Tomāšam Kondrātekam. Līdz par spēles beigām “Dinamo” neizdevās atspēlēties, un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1 par labu mājiniekiem.

Šobrīd ar izcīnītiem 36 punktiem 30 spēlēs rīdzinieki ierindojas vien 13. jeb priekšpēdējā vietā Rietumu konferences kopvērtējumā. Nākamā Rīgas “Dinamo” spēle jau pirmdien izbraukumā pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”.